Çok katlı yapıların iç temizliği kadar dış temizliği de önemlidir. Yapıların dış cepheleri ve cam yüzeyleri zaman içerisinde hava kirliliği, yağmur suları, egzoz gazlarının ve UV ışınların direkt yansıması gibi dış etkenlere bağlı olarak kirlenmekte ve yıpranmaktadır.

Uzun süre temizlenmeyen ya da uygun yöntem ve ekipmanla temizlenmeyen dış yüzeylerde kalıcı hasarlar oluşabilmektedir.

Ata Grup, dış cepheleri ve cam yüzeyleri uygun kimyasallar ve ekipmanlarla, yapıların yüksekliğine ve konumuna göre uygun temizlik yöntemini belirleyerek temizlik hizmeti vermektedir.

Dış cephe ve cam temizliğinde öncelikle yapılması gereken işlem, temizliği yapılacak yapının keşfidir. Binanın mimari yapısına ve kaplama malzemesinin türüne göre cam ve kaplama temizliği metodu ve temizlik kimyasalları seçilmektedir.Teknik ekibimiz yapıları inceleyerek durum raporu hazırlamakta ve üst yönetime yapılacaklarla ilgili raporlarını sunmaktadırlar.

Yüksekte çalışan personellerimiz yüksekte çalışma eğitimi almış olup IRATA sertifikasına sahiptirler. Dış cephe ve cam temizliğinde iş güvenliği tedbirlerini eksiksiz olarak uygulamaktayız.

Ata Grup, dış cephe kaplama, dış cephe cam temizliği, bölme camların temizliği, alışveriş merkezlerinin ve iş merkezlerinin cam temizliği hizmetlerini, konusunda deneyimli personeller tarafından tüm güvenlik tedbirlerini alarak ve uygun ekipmanlar kullanarak gerçekleştirmektedir