ATA Grup Danışmanlık hastane temizliğini yerine getirirken hijyen seviyesini üst seviyede tutmaktadır. Hastane temizliği kapsamında; sağlık kurumları, kreşler ve bakım evleri gibi hayati önem taşıyan mekanlar da bulunmaktadır. Temizlik sırasında eşya ve odaların hijyen temininde gerekli olan temizlik personellerini sağlar. Hastaneler enfeksiyon tehlikesinin bulunduğu en riskli yerlerdir. Riskler yaşamsal sorunlar ortaya çıkarması açısından büyük sorunlar oluşturabilir. Bunu engelleyecek en gerekli yol da hijyenik temizlik anlayışından geçer. ATA Grup Danışmanlık olarak dikkat ettiğimiz hususlar; mutlak hasta memnuniyeti, hastane ziyaretçilerinin sağlığının korunması, hastane personelinin sağlığının korunması, hijyenik koşullarda süreklilik sağlanması.

Hastane gibi sürekli dezenfektasyon olaylarının bulunması gereken yerlerde temizliği şirketimiz ATA Grup Danışmanlık hastanelerde,sağlık kurumlarında özenle ve profesyonel olarak gereken hijyene dikkat edilmekte ve profesyonel bir ekiple temizlik yapılmaktadır.

Temizlik servisi, profesyonel kadrosu ve yaklaşımıyla alışılmış temizlik hizmetlerini tamamen değiştirerek bugüne kadar almakta olduğunuz temizlik hizmetlerini sorgulamanızı sağlayacaktır.