Ata Grup Danışmanlık; Temiz bir ortamın gerek iş hayatına gerekse normal hayata olumlu artılar katmakta olduğu uzmanlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. İş hayatında önemsenen temizlik ile çalışanlarda iş verimi ve iş kalitesi artmakta, yaşam alanlarına ise, yaşam kalitesi önemli düzeyde ilerlemektedir. Bu yüzden rutin olarak temizlik işlemlerine devam etmek önemli bir noktada bulunmaktadır. İş yerlerinin ya da yaşam alanlarının temizlenmesi gereken en önemli bölgelerinden birisi kesinlikle dış cephenin bir bölümünü oluşturan camlardır. Güneş ışığının bulunulan alana alınması ile ferah ve aydınlık bir ortam oluşturmakta büyük bir rol oynayan camların rutin temizlikleri çok önemlidir. Cam temizliği, çok katlı alanlarda yapılması zor bir işlem olmaktadır. Bu yüzden özel ekipmanlara ve uzman temizlik ekibinin bu işlemi yapması önemlidir.

Ata Grup, yıllar boyunca kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda, temizlik alanında beraberinde getirdiği kolaylıkları sağlayan birçok son teknolojiye sahip ekipmanlar ile istediğiniz her alan için cam temizliği işlemini gerçekleştirerek sizlere ferah bir ortam kazandırmaktadır. Tecrübeli ve dinamik temizlik ekibi ile her türlü olumsuzluklar için tedbirleri sağlayarak kaçıncı katta olursa olsun güvenle ve titizlikle camların temizliği yapılmaktadır. Asılır iskele ya da vinç yardımı ile yüksekliğe bağlı olarak cam ve dış cephe temizliğini gerçekleştirmekte olan Ata Grup, aynı zamanda camdan yapılmış çatı temizliği alanında da sizlere sınırsız hizmet sunmaktadır. Sadece dış cephe camlarının değil aynı zamanda hizmet dâhilinde cam kapı gibi malzemelerinde temizlenmesi yer almaktadır.

Her türden evlerin, yüksek ya da metropol binaların cam temizliği işleminde sizlere güvenebileceğiniz ve sürdürülebilir bir hizmet sunan Ata Grup ile daha temiz ve ferah bir ortam oluşturabilirsiniz. Sektöründe en iyi olduğunu çalıştığınız ilk günden sizlere hissettirecek olan Ata Grup, bir tık kadar uzağınızda!
Plaza Temizliği alanında hizmet sunmaktayız. İstanbul da faaliyet gösteren şirketimiz Avrupa yakası ve Anadolu yakasına hitap etmektedir.